0

قوانین و مقررات استفاده از محصولات وبیچِ

این توافقنامه ما بین مجموعه وبیچِ از یک سو و شما که در این توافقنامه “کاربر” و یا “مشترک” یا “خریدار” نامیده میشوید از سوی دیگر، منعقد گردیده و قابل اجرا می باشد. ورود به سایت وبیچِ، خرید هر یک از خدمات یا محصولات وبیچِ، استفاده از سرویس های وبیچِ یا هرگونه معامله یا تراکنش با وبیچِ مستلزم پذیرش تمامی قسمت های این شرایط و قوانین بوده. در صورت سفارش هر خدمات یا محصولی از وبیچِ، شما این قوانین را پذیرفته اید.

این توافقنامه با استناد به ماده ده قانون مدنی از هر حیث تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد. این توافقنامه به تایید طرفین رسیده است. کاربر به صراحت اعلام می دارد که تمامی این توافقنامه را به صورت کامل مطالعه نموده است و با استفاده از خدمات وبیچِ یا پرداخت هر وجهی تمامی این قوانین را پذیرفته است و نیازی به اخذ امضاء از وی وجود ندارد و کاربر تنها یک نسخه چاپ شده از این قوانین را نزد خود نگهداری می نماید.

مسئولیت محتوای موجود در سایت
کاربر متعهد می شود از محتوی مجرمانه و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران در سایت خود استفاده ننماید. در صورت استفاده از محتوای مجرمانه حق فسخ قرار داد و سرویس کاربر بدون بازگشت هزینه برای وبیچِ محفوظ می باشد. مسئولیت هر گونه محتوا و تصاویر که کاربر در سایت خود استفاده می نماید بر عهده خود کاربر است و وبیچِ هیچ مسئولیتی را بر عهده نمی گیرد.

انتقال به غیر
کاربران بدون دریافت مجوز کتبی از وبیچِ مجاز به واگذاری هیچ یک از محصولات و خدمات وبیچِ به دیگری نمی باشند. به طور کل هر گونه نقل و انتقال محصول یا خدمات به صورت بخش یا منافع ان به هر شکل تنها با اجازه کتبی وبیچِ ممکن است. در صورت انجام هر نقل و انتقال بدون مجوز کتبی وبیچِ ، نقض این توافقنامه می باشد و دریافت کننده هیچ گونه حقی ندارد و تمام حقوق مربوط به کاربر انتقال دهنده می باشد.

اطلاعات صحیح
کاربر موافقت می نماید که اطلاعات خود را به صورت صحیح وارد نموده و به روز نگه دارد. وبیچِ برای برقراری هر گونه ارتباطی با کاربر از اطلاعات ارائه شده استفاده می نماید و در صورت نادرست یا مبهم بودن اطلاعات ارائه شده وبیچِ به صلاحدید خود مجاز خواهد بود خدمات مشترک را قطع یا به حالت تعلیق در آورد. همچنین وبیچِ به صلاح دید خود این امکان را دارید از یک کاربر درخواست تایید هویت نماید و کاربر موظف به ارسال تصویر برابر اصل مدارک و هویتی و تایید محل سکونت خود می باشد. در غیر این صورت تا زمان تایید هویت سرویس کاربر به صورت تعلیق در می اید. در صورتی که وبیچِ هنگام تکمیل فرایند خرید جهت تسریع در امور اقدام به دریافت و کنترل مدارک و اطلاعات کاربر ننماید پس از آن حق دریافت این مدارک همواره برای شرکت محفوظ بوده  و با عدم ارائه به موقع مدارک توسط کاربر، حقوق مالکیتی خریدار ملغی محسوب می شود و عواقب اطلاعات ناصیح مستقیما بر عهده خریدار می باشد و شرکت مسئولیتی در قبال کنترل صحت امضا خریداران و نمایندگان آنها ندارد.

مالکیت سایت
وبیچِ تنها کسی را به عنوان مالک واقعی سایت می شناسد که سایت را خریداری و به نام خود ثبت نموده باشد ، مگر اینکه به وجه ملزمی نمایندگی او در خرید و به ثبت رساندن سایت ، محرز و مشخص شده باشد بنابر این در صورتی که مشتری برای خرید سایت ، نماینده بفرستد و این نماینده بنام شخص خودش ثبت نماید ، وبیچِ مسئولیتی در این زمینه عهده دار نبوده.

اختلافات بر سر مالکیت
در صورت اختلاف بر سر مالکیت سایت، رفع هر گونه اختلافات میان طرفین، خارج از محدوده خدمات و حوزه اختیارات این شرکت می باشد و هر یک از طرفین دعوی می بایست درخواست خود را از مراجع ذی صلاح اعم از پلیس فتا و یا سایر مراجع قضایی دنبال نمایند. مشترک موافقت می نماید در این حالت، وبیچِ می تواند تا زمان تعیین شدن حکم مراجع قضایی به صلاحدید خود و با توجه به اطلاعات دریافتی از طرفین مثل رسید پرداخت، قرارداد بین طرفین و … وب سایت را به هر کدام از طرفین تحویل دهد و یا اینکه موقت دسترسی به مدیریت سایت را قطع نماید.

امنیت حساب
مشترک متعهد میگردد محرمانه بودن رمز عبور و اطلاعات حساب های خود در وبیچِ را حفظ نماید. مسئولیت تمامی عملیاتی که به وسیله حساب مشترک انجام گیرد به عهده خود مشترک می باشد و چنانچه استفاده غیر مجاز صورت گیرد کاربر باید سریعا به وبیچِ اطلاع دهد. بدیهی است که وبیچِ هیچ مسئولیتی در قبال هر گونه ضرر به دلیل استفاده فرد دیگر از رمز عبور یا اطلاعات حساب شما را نمی پذیرد. کاربر به دلایل امنیتی باید از رمز عبور ساده استفاده ننماید و رمز خود را در جای امن نگهداری نماید.

وضعیت اضطراری
وبیچِ هیچگونه مسئولیتی در برابر عدم اجرای تعهدات خود در هنگام مواردی که خارج از کنترل وبیچِ است ندارد مانند بلایای طبیعی، جنگ، آشوب اجتماعی، تحریم، اعتصاب، محدودیت های دولتی و … را ندارد. با این حال در هنگام بروز چنین مشکلاتی شرکت تمام تلاش خود را انجام می دهد که وقفه یا مشکلی برای سرویس مشترک به وجود نیاید.

تغییر در قیمت
وبیچِ هر زمان مجاز می باشد به هر دلیلی اقدام به تغییر در قیمت خدمات خود نماید.

حریم شخصی و اطلاعات محرمانه
تمامی اطلاعات کاربران نزد وبیچِ محفوظ می باشد و وبیچِ متعهد می شود تحت هیچ شرایطی اطلاعات کاربران را به هیچ شخص حقیقی یا حقوقی ارائه نکند مگر با حکم مراجع قضایی. وبیچِ تمام سعی خودش را برای حفظ اطلاعات کاربران انجام میدهد ولی در صورتی که این اطلاعات به هر طریقی مانند استراق سمع دزدیده شود، وبیچِ هیچ مسئولیتی در رابطه با امنیت اطلاعات را نمی پذیرد.

تغییرات آینده این توافقنامه
کلیه کاربران موظف به رعایت تمامی قوانین این توافقنامه می باشند. با این حال این قوانین کامل و جامع نبوده و وبیچِ این حق را دارد هر زمانی یکی از بندهای این توافق را حذف یا تغییر نماید یا اینکه بند جدید اضافه نماید. خریدار موظف هست همواره این قوانین و شرایط را مطالعه نمونه و از آن اطلاع یابد. عدم اطلاع کاربر از قوانین تغییر یافته باعث رفع مسئولیت کاربر نخواهد بود. خریدار اعلام می دارد با تمامی تغییراتی که در آینده در این توافقنامه ممکن است اعمال شود از ابتدا موافقت می نماید.

مطالعه این توافقنامه
مطالعه دقیق و کامل این توافقنامه و پذیرش کامل آن برای تمامی کاربران وبیچِ الزامی است. این توافقنامه در محل سفارش در سایت وبیچِ قرار داده شده است و کلیه کاربران پیش از هرگونه پرداخت وجهی این توافقنامه را باید تایید کنند و هیچ گونه ادعایی مبنی بر عدم آگاهی از این موافقت نامه پذیرفته نمی باشد.